אודות

מי לא חלם לבקר בלונדון? אחת מהערים היפות והמעניינות בעולם, שאנחנו הישראלים מאוד אוהבים. בלונדון יש אין ספור דברים שאפשר לעשות – שופינג, מאות אטרקציות שונות, פארקים, מוזיאונים והרשימה עוד ארוכה.

כמדריך טיולים שגר בלונדון כבר שנים רבות, למדתי המון על העיר, על המקומות המיוחדים שכדאי לבקר בהם וטעויות נפוצות בקרב תיירים מהם כדאי להימנע.

אז למה הקמתי את האתר?

ללונדון עברתי לפני כ-6 שנים, לאחר מספר ביקורים בעיר המדהימה והאווירה המיוחדת שהרגשתי בעיר לא יצאה לי מהראש, כך שלאחר התלבטויות רבות החלטתי לעבור ללונדון ועם הזמן הפכתי למדריך טיול בעיר – בעיקר לישראלים.

אחרי מאות של טיולים וסיורים שהדרכתי בעיר שמתי לב שמבקרים רבים מגיעים ללונדון עם חוסר הבנה של העיר מבחינה תיירותית, היסטורית, והמקומות שהיו רוצים לבקר בהם. לאחר מחשבה רבה, החלטתי להנגיש את המידע והניסיון שצברתי במשך השנים של בלונדון לכל המבקרים הישראלים בעיר.

לכן הקמתי את האתר "לגלות את לונדון" בוא אני חולק עמכם את הידע שלי במטרה להפוך את הטיול שלכם בלונדון ללא פחות ממושלם!

פתוח לשמוע ממכם

אף אחד מאיתנו לא יודע הכל – ובטח שלא אני, לכן אני תמיד אשמח לשמוע ממכם על החוויות שלכם בלונדון המדהימה ומהחוויה שלכם בשימוש באתר שלי. אם יש לכם מידע שאתם מאמינים שיוכל לחדש לאתר והוא חשוב לקוראים ולמבקרים בעיר אשמח מאוד לשמוע ואף לפרסם את התוכן באתר אם תהיו מעוניינים בכך.

כל טיפה קטנה של ניסיון ומידע שצברתם מהטיול שלכם יוכל לעזור לאלפי אנשים בטיול הבא שלהם בלונדון. תוכלו ליצור עימי קשר בעמוד צור קשר.

נעים להכיר – ירון לוי

ירון לוי